Máš rád práci s dětmi, jsi zodpovědný, nevadí ti práce o víkendu, nebojíš se zabrat, věk 18+, ideálně s řidičským oprávněním skupiny B ? Hledáme brigádníky (z důvodu fyzické náročnosti spíše muže), kteří by se stali členem našeho týmu pro dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme pestrou práci na kulturních a společenských akcích. Podíváš se často do míst, kam by ses jindy nepodíval :-) Zažiješ věci, které jsi jinde nezažil :-) Pokud máš přítelkyni, manželku či děti, na některých akcích ti mohou asistovat a pomáhat. Tvým úkolem bude dojet na místo, postavit a provozovat skákací hrad na různorodých akcích. Budeš dohlížet na řádný provoz, hlídat počet dětí, hlídat natlakování a ukotvení atrakce. Někdy pojedeš sám, jindy s týmem více lidí. Zaškolíme tě, pomůžeme při prvních akcích, přijď se podívat, stačí jen chtít. Pracovat budeš na dohodu o provedení práce. Vůz ti přidělíme nebo můžeš za příplatek používat vlastní. Odměna podle časové i fyzické náročnosti akce. Strádat nebudeš, hodinová taxa se u nás drží nad průměrem :-) Nejvíce akcí bývá v letních měsících (květen - červenec, září). Ale po celý rok se něco koná, v chladných měsících pořádáme uvnitř hal.

Většina akcí se koná o víkendech. Jezdíme na dětské dny, firemní akce, obecní slavnosti, svatby, oslavy, školní a školkové akce. Působíme zejména v regionu východních Čech (Litomyšlsko, Poličsko, Vysokomýtsko, Pardubicko, Chrudimsko). Obvykle se jedná o "půlden" aktivit plus příprava a úklid. Tvoje pracovní doba bude 6-8 hodin. U větších akcí může být i déle, ale o to větší bude honorář :-) 

Kdo jsou naši zákazníci ? Obce, firmy (v okolí třeba Ravensburger, Rieter, Bohemiarings a další), sportovní spolky (hasiči, sokolové), školy, domovy mládeže a soukromé osoby (svatby, oslavy).

Nabízíme:

  • pestrou a zajímavou práci na čerstvém vzduchu v mladém kolektivu
  • podporu, školení, úpředávání zkušeností, asistenci
  • adekvátní ohodnocení
  • nevšední zážitky

Požadujeme:

  • zodpovědný přístup k práci a kvalitně odvedenou práci
  • práci převážně o víkendech, ochota přizpůsobit se situaci
  • dodržování domluvených termínů, pevnou pracovní morálku

Jdeš do toho s námi ? Napiš a zkusíme se domluvit.Brigáda Polička, brigáda Litomyšl, brigáda Vysoké Mýto, brigáda Svitavy.

Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EDUTABTV - interaktivní dotykové televize - Eshop počítače, IT služby

Nabídka brigády na dětských akcích - Agenturní spolupráce provozování atrakcí

Facebook  Youtube  Googleplay  Googleplay

Informace o zpracování osobních údajů - Informace o cookies

Pronájem skákacích hradů, Blog, Naše výhody. Skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Dolní Újezd, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Choceň, skákací hrady Polička, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Česká Třebová,  skákací hrady Moravská Třebová, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Letovice, pronájem skákacích hradů, zapůjčení skákacích hradů, skákací hrady pro děti, skákací hrady na oslavu, skákací hrady na dětský den, skákací hrady pro malé děti, skákací hrady pro velké děti, pronájem nafukovací skluzavka, skluzavka pro děti, nafukovací hrady, půjčovna skákací hrady, půjčovna skákacích hradů, půjčovna skákací hrady, Litomyšl, půjčovna skákacích hradů Dolní Újezd, pořádání dětských dnů, moderování pro děti, dětský moderátor, program pro děti, tvarování balonků, soutěže pro děti, soutěže na karneval, dárek pro děti, dárky pro děti, program na karneval, program pro děti, program na obecní akce, program na jarmark, program na obecní slavnosti, program na dětský den, párty stany pronájem, půjčovna párty stanů, párty stany na firemní akce  android hra zdarma, puzzle pro děti. Obří stavebnice, zajištění akcí na klíč. Skákací hrad pro školky, školy. Program pro školy a školky. Zajištění programu pro školy. Virtuální realita na Vaší akci.