• slide.jpg
  • slide000.jpg
  • slide0006.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.jpg
  • slide9.jpg
  • slide10.jpg
  • slide20.jpg
  • slide55-nafukovaci-skluzavka.jpg
  • slide_virtualni_realita-2.jpg
  • slide_virtualni_realita.jpg

Akce pro děti - kulturní a zábavní program

Miroslav Lipavský - ELMICOM
akce pro děti, soutěže, moderování, skákací hrady
569 61 Dolní Újezd u Litomyšle 635

IČO: 67459145, DIČ: CZ7910173491
mobil: 722 454 067

http://www.akce-pro-deti.cz
http://www.skakaci-hrady-litomysl.cz
http://www.zajisteni-svateb.cz
http://www.edutabtv.cz
http://www.elmicom.com

http://www.elmicom.eu
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ICQ: 322579948 (po dohodě) 
SKYPE: miroslav.lipavsky

Potřebujete vymyslet program na akci ? Zašlete nám uvažovaný rozpočet a my Vám obratem sestavíme program nebo si vyberte některý z navrhovaných balíčků.

Mapa ELMICOM na GoogleELMICOM na mapy.cz
Lokalita Litomyšl, Okres Svitavy, Pardubický kraj

Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EDUTABTV - interaktivní dotykové televize - Eshop počítače, IT služby

Nabídka brigády na dětských akcích - Agenturní spolupráce provozování atrakcí

Facebook  Youtube  Googleplay  Googleplay

Informace o zpracování osobních údajů - Informace o cookies

Pronájem skákacích hradů, Blog, Naše výhody. Skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Dolní Újezd, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Choceň, skákací hrady Polička, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Česká Třebová,  skákací hrady Moravská Třebová, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Letovice, pronájem skákacích hradů, zapůjčení skákacích hradů, skákací hrady pro děti, skákací hrady na oslavu, skákací hrady na dětský den, skákací hrady pro malé děti, skákací hrady pro velké děti, pronájem nafukovací skluzavka, skluzavka pro děti, nafukovací hrady, půjčovna skákací hrady, půjčovna skákacích hradů, půjčovna skákací hrady, Litomyšl, půjčovna skákacích hradů Dolní Újezd, pořádání dětských dnů, moderování pro děti, dětský moderátor, program pro děti, tvarování balonků, soutěže pro děti, soutěže na karneval, dárek pro děti, dárky pro děti, program na karneval, program pro děti, program na obecní akce, program na jarmark, program na obecní slavnosti, program na dětský den, párty stany pronájem, půjčovna párty stanů, párty stany na firemní akce  android hra zdarma, puzzle pro děti. Obří stavebnice, zajištění akcí na klíč. Skákací hrad pro školky, školy. Program pro školy a školky. Zajištění programu pro školy. Virtuální realita na Vaší akci.