Co byste o našich skákacích hradech měli vědět

Chceme aby provozování hradů na veřejných akcích bylo co nejmenším rizikem jak pro děti, tak pro nás provozovatele i pro vás pořadatele. Skákací hrady proto provozujeme tak, aby vyhovovali požadavkům pojišťoven i úřadů. Provozujeme kvalitní profesionální bezpečné PVC skákací hrady certifikované a určené pro veřejné provozování, s vyztuženými bočnicemi pro větší bezpečnost. Atrakce provozujeme v souladu s požadavky pojišťoven zásadně s proškolenou obsluhou, která dohlíží na řádný provoz (správné natlakování, ukotvení, předepsaný počet dětí na atrakci, střídání děti). Naše hrady mají řádnou dokumentaci, revize, jsou vyrobeny podle EN norem pro veřejné provozování a absolvují každoroční kontroly u českého výrobce. Mnoho pořadatelů stále totiž neví, že některé atrakce by se vůbec neměli na veřejných akcích provozovat, nejsou způsobilé nebo provozovatelé atrakcí průběžně nezajišťují kvalifikované opravy a údržbu. To se projeví až v momentě nějakého "problému", kdy pojišťovna neplní a pořadatel může nést důsledky spojené s nezpůsobilostí atrakce. Alternativně lze  také zapůjčit samotnou atrakci bez obsluhy v nějaké půjčovně, pro atrakci si dojet a po akci ji vrátit. To jsou ale další vícenáklady a čas na dvě cesty. Máte vyřešeno pojištění ? Má zapůjčená atrakce všechny administrativní náležitosti ? V jakém je stavu ? Máte k dispozici zkušenou, proškolenou obsluhu ? Jsou atrakce čisté ? Při porovnání zvažte tyto přidané hodnoty, které Vám nabízíme. Snažíme se práci dělat poctivě.

Abyste nad tím vším nemuseli přemýšlet, provozujeme atrakce jako službu včetně dopravy, obsluhy, POJIŠTĚNÍ. Ušetříme Vám čas i starosti.

Rekapitulace výhod

  • služba do domu (instalace, obsluha, odvoz - o nic se nestaráte)
  • splňujeme požadavky pro řádné veřejné provozování
  • splňujeme bezpečnostní požadavky
  • pojištění rizik plynoucích z provozu (každá akce je pojištěna)
  • kvalifikovaná obsluha, která dohlíží po celou dobu konání akce
  • obsluha má kurz zdravotníka červeného kříže
  • bezpečné, čisté, kvalitní hrady české výroby
  • vyztužené bočnice, robustní provedení pro větší bezpečnost
  • o atrakce pečujeme, jsou čisté a udržované v bezvadném stavu


Dále nabízíme komplexní zajištění akcí nejen pro děti. Detailnější informace o naší činnosti najdete také na webové adrese  http://www.akce-pro-deti.cz . Kromě skákacích hradů zajišťujeme akce na klíč za příznivé ceny - karnevaly, dětské dny, obecní akce, ozvučováním, moderování, program pro děti, dětské koutky, malování na obličej, tvarování balonků, obří nafukovací balonky a další.