Nabízíme komplexní zajištění akcí nejen pro děti. Detailnější informace o naší činnosti najdete také na webové adrese  http://www.akce-pro-deti.cz . Kromě skákacích hradů zajišťujeme akce na klíč za příznivé ceny - karnevaly, dětské dny,obecní akce, ozvučováním, moderování, program pro děti, dětské koutky, malování na obličej, tvarování balonků, obří nafukovací balonky a další. 

Co byste o našich skákacích hradech měli vědět

Chceme aby provozování hradů bylo co nejmenším rizikem jak pro děti, tak pro nás provozovatele, i pro vás pořadatele (jako pořadatel nesete zodpovědnost za akci). Skákací hrady proto provozujeme tak, aby vyhovovali veškerým předpisům pojišťoven i úřadů. Provozujeme kvalitní české bezpečné skákací hrady certifikované a určené pro veřejné provozování. Mají speciálně vyztužené bočnice pro větší bezpečnost (děti nepropadnou) a nízkou nástupní plochu pro malé děti . Hrady půjčujeme zásadně s proškolenou obsluhou, která na Vaší akci dohlíží na řádný provoz (správné nafouknutí, ukotvení, předepsaný počet dětí na atrakcí, střídá děti, atd). Se zapůjčeným hradem a naší obsluhou získáváte pro každou akci také pojištění. Jako jedno z mála provozovatelů jsme speciálně pojištěni na provozování skákacích hradů - tedy nemusíte dále již nic řešit. Naše hrady mají řádnou dokumentaci, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a procházejí pravidelnými každoročními sezónními technickými prohlídkami a opravami přímo u českého výrobce. Neprovozujeme rizikové čínské textilní hrady. Při porovnání cen prosím zvažte také tyto přidané hodnoty, které Vám nabízíme. Nelze porovnávat cenu pronájmu levného textilního skákacího hradu ze "šusťáku" s našimi profesionálními hrady. Naše hrady jsou bezpečnější, certifikované pro veřejné akce a splňují veškeré zákonné požadavky pro veřejné provozování. Tento způsob provozu naši zákazníci oceňují právě z důvodu minimalizaci rizik spojených s provozováním.

Rekapitulace výhod

  • splňujeme požadavky pro řádné veřejné provozování
  • splňujeme požadavky pojišťoven a bezpečnostní požadavky úřadů
  • speciální pojištění na veřejné provozování (každá akce je pojištěna)
  • proškolená obsluha, která dohlíží po celou dobu konání akce
  • obsluha má kurz zdravotníka červeného kříže
  • bezpečné, čisté, kvalitní hrady české výroby
  • vyztužené bočnice, robustní provedení pro větší bezpečnost
  • kompletní servis - instalace, obsluha, odvoz - o nic se nestaráte

Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EDUTABTV - interaktivní dotykové televize - Android hry pro děti, best android games for kids

Facebook  Youtube  Googleplay  Googleplay

Informace o zpracování osobních údajů - Informace o cookies

Pronájem skákacích hradů, Blog, Naše výhody. Skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Dolní Újezd, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Choceň, skákací hrady Polička, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Česká Třebová,  skákací hrady Moravská Třebová, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Letovice, pronájem skákacích hradů, zapůjčení skákacích hradů, skákací hrady pro děti, skákací hrady na oslavu, skákací hrady na dětský den, skákací hrady pro malé děti, skákací hrady pro velké děti, pronájem nafukovací skluzavka, skluzavka pro děti, nafukovací hrady, půjčovna skákací hrady, půjčovna skákacích hradů, půjčovna skákací hrady, Litomyšl, půjčovna skákacích hradů Dolní Újezd, pořádání dětských dnů, moderování pro děti, dětský moderátor, program pro děti, tvarování balonků, soutěže pro děti, soutěže na karneval, dárek pro děti, dárky pro děti, program na karneval, program pro děti, program na obecní akce, program na jarmark, program na obecní slavnosti, program na dětský den, párty stany pronájem, půjčovna párty stanů, párty stany na firemní akce  android hra zdarma, puzzle pro děti. Obří stavebnice, zajištění akcí na klíč. Skákací hrad pro školky, školy. Program pro školy a školky. Zajištění programu pro školy.